ekipa Na Zdrowie

Trzy kobiety. Trzy charaktery.  Wspólny cel: przekonać Cię jak wiele zależy od tego co dla siebie zrobisz dzisiaj i jak proste rzeczy mogą wywołać efekt spektakularny.

To zbyt ważne abyśmy tę wiedzę zatrzymały  tylko dla siebie.

Monika Socha-Mudlaf

Sportowiec z wrażliwą duszą.  Cudowny pedagog kochany przez dzieciaki i młodzież. Psychodietetyk z misją ratowania świata. Entuzjastka holistycznego podejścia do człowieka.  Konsekwentna ale współodczuwająca. Fitoterapeuta. Specjalizacja: diety redukcyjne, żywienie w sporcie, żywienie dzieci, Suplementacja w dietoterapii


dr Dorota Ackermann-Szulgit

Neuropsycholog. Wykładowca pełniący nadzór merytoryczny nad modułem psychodietetyki  na studiach podyplomowych. Charyzmatyczny wykładowca uniwersytecki, niezłomna badaczka ludzkiego umysłu i jego wpływu na ciało w najbardziej nieoczywistych aspektach. Autorka wielu naukowych publikacji, doceniana w Polsce i na świecie.  Pionierka polskich badań nad wpływem BMI na funkcjonowanie mózgu.  Specjalizacja: dieta dla zdrowego mózgu, neurodietetyka, dieta i aromaterapia dla businessu, neuro-aromaterapia.

Aga Wajda

Pasjonatka aromaterapii, fitoterapii i ajurwedy. Dietetyk, psychodietetyk i prawnik. Posiada niespożyte pokłady energii. Silna osobowość zarażająca optymizmem. Teoretyk i praktyk wpływu żywienia na zdrowie. Niezastąpiona w odkrywaniu spożywczych i kosmetycznych oszustw oferowanych konsumentom. Specjalizacja: aromaterapia i ziołolecznictwo, suplementacja w dietoterapii, żywienie w chorobach cywilizacyjnych i autoimmunologicznych, żywienie w nietolerancjach pokarmowych.  

Nasze motto:

 „Nie dowierzasz? Uważaj! Za chwile pokochasz swoje piękne i zdrowe ja”